Maistas

Parduotuvių pirkimas biudžete? Mes palyginome kainas 3 didžiuosiuose parduotuvėse

Parduotuvių pirkimas biudžete? Mes palyginome kainas 3 didžiuosiuose parduotuvėse

Mes visi turime valgyti.

Ir tai neišvengiamai valgo mūsų biudžetuose.

Aš nuolatos skundžiau, kaip turtingi aš turėčiau, jei nebūčiau valgyti. Įsivaizduokite, ką galėčiau išleisti visus šiuos pinigus!

Tikriausiai daugiausia keliauja. Bet tada vėl mėgindamas naują maistą yra viena iš mano mėgstamiausių keliaujančių dalių ...

Bet aš nukryžiuoju.

Kaip pirkti maisto produktus į biudžetą

Kadangi mes greičiausiai (tikiuosi) netrukus eisime "Soylent Green", jūs turėsite sumokėti už maistą.

Bet kodėl ne tiek mažai išnaudokite šią būtinybę, kiek įmanoma?

Kaip paaiškėja, jūs galėtumėte rasti geresnį sprendimą dėl tų pasikartojančių maisto prekių ... tiesiog vairuojant bloką ar dar dvi.

Taip yra todėl, kad skirtingi mažmenininkai siūlo skirtingas maisto produktų kainas, net jei jie yra toje pačioje kaimynystėje.

Norėdami išsiaiškinti geriausią variantą pirkti tuos privalomus daiktus, įlipkime į gatves ir palyginame kainas 10 paprastų maisto produktų.

Mes pasiekėme "Walmart", didžiulį "Walmart", "Crunchy-yet-cheap" "Trader Joe's", taip pat "Publix" - tai bet kokio "vanilinio" regioninio maisto prekių parduotuvės stendas.

Štai ką mes sužinojome.

Kiaušiniai

Šioje pozicijoje aš palygino dešimčių didžiųjų baltųjų kiaušinių kainas.

Tikriausiai galėtumėte sutaupyti šiek tiek daugiau parduotuvių perkamų didelių 30 pakuočių. Bet jei jūs neatidėsite visų šių kiaušinių laiku, tai bus atliekos nepriklausomai.

"Publix" už du tūkstančius didžiųjų baltųjų kiaušinių mokėsite 2,39 dolerius. Palyginkite tai su "Trader Joe" "$ 1.49" ir "Walmart" nustebinančiomis didelėmis korteles su 2,57 doleriais.

Pastaba: "Walmart" kaina atitinka vietinius konkurentus, tačiau pagal taisykles nurodyta, kad jis turi būti "identiškas" elementas, taigi skirtinga kiaušinių prekinė ženklo rūšis gali ne sumažinti.

Nugalėtojas: Trader Joe's

Pienas

Palyginome cukraus kiekio pieno konteinerio kainas.

Jei norite, kad pieno tikrai švieži, viską turėtumėte suvartoti per tris dienas nuo konteinerio atidarymo. Galonas yra a daug pieno.

Kvartas buvo $ 2.50 "Publix", tačiau tik $ 1.87 "Walmart". "Trader Joe" atėjo paskutinį kartą už 3,99 dolerius, tačiau vienintelis pasirinkimas buvo ekologiškas.

Nugalėtojas: "Walmart"

Duona

Duona buvo panaši į pieną, puikus sutapimas daiktų, kurie dažnai buvo įsigyti kartu, ypač prieš artėjančius sniego dugnus.

Paprasto dydžio balta kepta "Publix" buvo 1,89 JAV dolerio, bet "Walmart" - tik 1,58 USD.

"Publix Multigrain" kainuoja 2,69 JAV dolerių, o "Walmart" kviečiai - 1,68 JAV dolerio vertės.

Pigiausia "Trader Joe's" buvo 3,99 doleriai, bet jie visi buvo išgalvoti su sumaišytomis riešutėmis, sėklomis ir kitais daiktais.

Nugalėtojas: "Walmart"

Riešutų sviestas

Parodyk man namą be žemės riešutų sviesto, ir aš jums parodysiu liūdną namą.

Išskyrus atvejus, kai esate alergiškas riešutams. Tokiu atveju prašau, nesupirkite žemės riešutų sviesto (daugiau manęs)!

"Publix" turėjo vienos svaro JIF kanalus už 2,99 dolerius.

"Trader Joe" versijos buvo tokios mažos kaip 1,99 USD, tačiau jie atrodė, kad jie gali būti parduodami. Kitas pigiausias variantas buvo 2,99 doleriai, o tai nebuvo didelis prekės ženklas, panašus į tas, kurį aš mačiau kitose parduotuvėse. Taigi, jei esate ypač mėgstama mama, tai gali jums neveikti.

"Walmart" turėjo vieno svaro "JIF" galią už 2,58 dolerius.

Nors "Trader Joe's" buvo mažiausias, aš nežinau, ar tai stabilus kainos taškas ... taigi tai šiek tiek išmesti.

Nugalėtojas: potencialiai prekybininkas Joe; "Walmart" kaip antrosios vietos žaidėjas

Bananai

Bananai yra nuostabus vaisius dėl daugybe priežasčių, ypač todėl, kad jie patenka į savo pakuotes.

O, taip, jie yra skanūs, maistingi ir pigūs.

"Publix" ir "Walmart" susieta su bananais, kurių kaina yra 0,59 JAV dolerio už svarą. "Trader Joe" mokesčiai už bananą - po 0,19 USD.

Jei trys keturi bananai yra svaro, "Trader Joe" kaina yra apie 0,66 USD už svarą. Kaina atrodo nuostabi, bet tai tik geriau, jei tiesiog nori vieną ar du bananus.

Visiškas atskleidimas: aš ne rankiniu būdu sveriant bananus, ir aš apskaičiavo 0,66 $ naudojant gana mažai tikėtiną krūva dydis 3,5 bananų. Ką darysi?

Laimėtojas: Walmart / Publix

Grūdai

Aš apie tave nežinau, bet aš užaugau valgyti "Cheerios" pusryčiams, taigi tai grūdai, kuriuos aš nusprendžiau palyginti.

P.S. Supjaustykite bananą ant kito dubenėlio. Ačiū vėliau.

"Publix" turėjo 8,9 uncijos dėžę už 3,59 dolerius arba 18-uncijų dėžę už 4,49 dolerius.

"Joe's Os" prekybininko Joe "15 uncijos" dėžutė buvo 1,99 USD.

"Walmart" bendroji 2 svarų, 7 uncijos versija buvo 5,98 LTL. Tikrasis sandoris buvo $ 3,53 už 18 uncijos dėžutę arba $ 3,98 už 21 uncijos dėžę.

Visų matematikos kūrimas pats geriausias pasiūlymas - "Trader Joe" grūdai, 13 centų už unciją.

"Walmart" bendroji versija ateina dar 15 centų už unciją.

Bet jei norite tikrosios "Cheerios", labiausiai tinka "Walmart" didelė dėžutė, kurios vertė 18 centų už unciją. "Publix" nedidelė dėžutė yra keturiasdešimt centų už unciją. Ar tie "Cheerios" pagaminti iš aukso?

Nugalėtojas: "Trader Joe's", jei nesate smulkmeniškas; "Walmart", jei esate

Pasta

Koks maistas gali netgi konkuruoti dėl pigios, paprastos ir skanios vakarienės skraidydamas?

"Publix" "Barilla" makaronai buvo 1,69 JAV dolerio už svarą.

Prekiautojo Joe "spagečiai nuėjo tik už 99 centus už svarą.

"Walmart" spagečiai buvo $ 1 už svarą "atremti" ... arba 2,92 doleriai už šeimos dydžio tris svarus lentą arba 0,97 JAV dolerio už svarą.

Laimėtojas: "Walmart", jei norite pirkti didmenomis; Trader Joe's, jei tik ieškote įprasto dydžio spagečių dėžutės.

Vištos krūtinėlė

Jei amerikietiškose virtuvėse yra viena visurinė mėsa, tai be kaulų, be odos vištienos krūtinė.

Štai kaip tai kainuoja šiose trijose parduotuvėse - ieškojo pigiausios versijos, taigi tai nėra ekologinė, laisvoji, "laiminga" mėsa, kurią galbūt norėsite įsigyti.

"Publix" vištienos krūtinė buvo 3,49 JAV dolerio už svarą, o "Trader Joe" - 2,69. Galiausiai "Walmart" vištiena buvo 3,09 USD už svarą.

Nugalėtojas: Trader Joe's

Kokosų aliejus

Kaip jūs žinote, kokosų aliejus turi daug puikių panaudojimo būdų - ir tai yra sveiki riebalai viskam, nuo sauteeing veggies iki popping popcorn.

"Publix" 29-oji uncija gali būti 5,99 USD.

Trader Joe's "taip pat buvo 5,99 $ ... bet už 16 uncijų ir tik ekologiškų variantų.

"Walmart" buvo 30 uncijų už 6,64 dolerius arba 14 uncijų už 3,98 dolerius.

Nugalėtojas: "Publix" paskatino 20 centų už unciją

Kava

Jei virtuvėje nėra kavos, aš negaliu ryte. Štai kur tai padaryti pigiau.

"Publix" didžioji "Maxwell House" vienos svaro, 14 uncijų talpa buvo 9,97 JAV dolerių.

Prekiautojas Joe turi tik savo nuosavą keptuvę, kuri, kaip teigia, yra gerokai gražesnė už Maxwell'ą. Tačiau pigiausias, kurį aš pamačiau, buvo $ 5,99 už 12 uncijų paketą (arba $ 14,99 už 28 uncijos).

Galiausiai "Walmart" didelis "Maxwell House" rezervuaras buvo tik 6,93 dolerių.

Laimėtojas: "Walmart", nebent esate kavos snobas, kaip ir aš

Verdiktas

Štai kaip parduotuvės sukaupė laimėjimus:

  • Publix / Regional Grocer variantas: 1.5
  • Prekiautojo Joe's: 3.5
  • "Walmart": 5

Tačiau ilgainiui pasirinkimas groceris iš tikrųjų priklauso nuo to, kaip jūs perkate ir ką gaunate.

Jei esate vienišas žmogus, apsipirkęs tik sau ir valgydami daugiausia liesos mėsos ir pagaminkite (pasimylėk!) - arba jei jūsų organizmui svarbu valgyti ekologišką maistą - "Trader Joe" gali būti geras pasirinkimas.

Patarimas: "Trader Joe's" tikrai, tikrai geros nebrangios vyno parinktys.

Bet jei jūs ruošiatės šeimos maistą ir reikia didelių tiekėjų, "Walmart", ko gero, yra patogesnis ir ekonomiškiausias būdas eiti.

Norėdami gauti geriausius rezultatus, atlikite savo palyginimą.

Padarykite sąrašą reikalingų daiktų, tada paspauskite savo vietines parduotuves - regioninį bakalėją, vertingą rinką, tokią kaip "Aldi" arba "Trader Joe's", ir "Big-box" parduotuvę, tokią kaip "Walmart" arba "Target". Arba, jei norėsite sumokėti metinį mokestį, galbūt net sandėlio parduotuvę, pavyzdžiui, "Costco" ar "Sam's Club".

Užsirašykite kiekvieno daikto kainą ir sumą, tada padalykite kainą į kainą, kad sužinotumėte vieneto uncijos kainą.

Priklausomai nuo to, kiek toli nuo jūsų ir kiek laiko reikės imtis, gali būti verta pora skirtingų maisto produktų kelionių, kad gautumėte geriausią pasiūlymą dėl jūsų siūlų.

Jūsų posūkis: kokioje parduotuvėje jūs daugumoje pirkinių perkate? Ar manote, kad turite kelis reisus? Praneškite mums į komentarus!

Jamie Cattanach (@jamiecattanach) yra jaunesnysis "Penny Hoarder" rašytojas. Ji taip pat rašo kitokias medžiagas, pavyzdžiui, vyno apžvalgas ir eilėraščius.

Rašyti Komentarą